Natalia Sikora – premiera progresywnej płyty „BWB” (mini konkurs!)

„Bezludna Wyspa Bluesa” to solowy album Natalii Sikory, utrzymany w stylistyce prog i hard-rockowej. Dla naszych czytelników 1 egzemplarz do zdobycia!

Chociaż Sikora chętnie przywołuje postać Hendrixa (któremu zadedykowała płytę) i Janis Joplin, jej twórczość nie ogranicza się do naśladowania swoich herosów. Poetyckie, dotykające człowieka i świata przeplatają się z muzyką odwołującą się do różnych nurtów rockowej stylistyki lat ’70. Więcej o artystce i samej płycie, o której w zeszłym roku było bardzo głośno w telewizji, przeczytacie w nadchodzącym, wakacyjnym Lizardzie! Gwarantujemy, że wszyscy sceptycy mogą być mocno zaskoczeni poziomem artystycznym muzyki.

Tymczasem, specjalnie dla tych z państwa, którzy nie korzystają z naszego aktywnego profilu na Facebooku (a do korzystania serdecznie zachęcamy!), mamy jedną płytę do zdobycia! Proszę napisać na adres redakcja [at] lizardmagazyn.pl odpowiedź na pytanie: Jaki polski artysta, który grał m.in. z grupą Breakout czy Krzysztofem Sadowskim, był producentem płyt?, a do maila dołączyć zdjęcie dowolnego numeru Lizarda, żebyśmy wiedzieli, że mamy do czynienia z naszymi fanami :).

Spośród poprawnie nadesłanych odpowiedzi 7 czerwca wybierzemy zwycięzcę.