Reklama

Zapraszamy do reklamowania się w naszym magazynie!

“Lizard” to jedyny w Polsce magazyn dla fanów szeroko pojętej muzyki rockowej, który nacisk kładzie przede wszystkim na klasykę tego gatunku. Na polskim rynku nie było dotąd pisma, które oferowałoby informacje o ambitnych gatunkach muzyki rozrywkowej – rock, jazz, blues czy awangarda. My staramy się istniejącą lukę wypełnić.


Większość dostępnych periodyków skupia się wyłącznie na młodych wykonawcach i trafia do dość wąskiej grupy wiekowej 18-25. Żadna z gazet muzycznych w Polsce nie przygotowywała dotąd obszernych opracowań na temat poszczególnych artystów, inspirując się najlepszymi wzorami.

Aktualny cennik wysyłamy na życzenie.

We wszelkich sprawach dotyczących reklamy w magazynie, prosimy o kontakt:

redaktor prowadzący: Marcin Ciupek, marcin.ciupek@audiocave.pl, 516-034-106

sekretarz redakcji: Jan Biernacki, jan.biernacki@audiocave.pl, 798-846-655

 

ZAWARTOŚĆ MAGAZYNU:

Skupiamy się przede wszystkim na obszernych artykułach. One są podstawą każdego naszego numeru. Są to zarówno wywiady, jak i przede wszystkim artykuły przekrojowe oraz monograficzne, zestawienia czy rankingi. To one stanowią trzon zawartości Lizarda.

 

Piszemy o ważnych płytach, analizujemy zagadnienia problemowe, bierzemy pod lupę konkretne gatunki muzyczne. I nie tylko. Każdy numer to również relacje koncertowe, masa recenzji płytowych oraz książkowych. Na łamach Lizarda jest również miejsce na felietony – stale obecny na łamach jest Damian Bydliński, muzyk zespołu Lizard.

 

Dodatkowo do każdego numeru gazety dołączamy płytę kompaktową i jednocześnie staramy się, by zawierała ona premierowy materiał. Prezentujemy dokonania zespołów ambitnych, ciekawych. Zdarza nam się również dodawanie płyt z materiałem przekrojowym – np. prezentujące dokonania jednej wytwórni.