Lizard patronem medialnym Life Festival Oświęcim 2016.

 

LFO2016

 

Magazyn Lizard jest patronem medialnym tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim, która odbędzie się w dniach 16-19 czerwca 2016.

Największymi gwiazdami jakie w tym roku zagoszczą na festiwalowej scenie są bez wątpienia Elton John i grupa Queen z Adamem Lambertem w roli wokalisty. Na tych dwóch wykonawcach wrażenia festiwalowe się nie kończą – podczas imprezy wystąpi wiele gwiazd z Polski i zagranicy. Po szczegółowy program imprezy odsyłamy na stronę organizatora: PROGRAM LIFE FESTIVAL 2016.

QUEEN

Life Festival Oświęcim to inicjatywa zrodzona z potrzeby przełamywania stereotypów kulturowych i przekazywania ducha tolerancji. Idea przyświecająca festiwalowi czyni go wyjątkowym na tle innych wydarzeń muzycznych w Polsce. Budowanie pokojowych relacji ponad granicami kulturowymi i państwowymi oraz walka z rasizmem i antysemityzmem to główne cele LFO.

Pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Life Festival Oświęcim jest Darek Maciborek. Dziennikarz muzyczny radia RMF FM, urodzony i mieszkający do dziś w Oświęcimiu, postanowił „odczarować” 40-tysięczne miasto, funkcjonujące w świadomości wielu ludzi jedynie w powiązaniu z muzeum Auschwitz-Birkenau.

Bilety na festiwal można zakupić pod adresem: LFO 2016 KUP BILET .

LFO